Altınordu’yu yenmemiz gerekiyor

Spor Toto 1. Lig’de 21. Haftasında Hatayspor’u 2-0’lık skorla mağlup eden Gazişehir, 22. Haftada oynayacağı Altınordu karşısında da sahadan galibiyetle ayrılarak seri yakalamak istiyor.

Altınordu’yu yenmemiz gerekiyor

 Kırmızı siyahlılarda teknik direktör Mehmet Altıparmak, “Altınordu’yu yenmemiz gerekiyor. Bunu başardığımızda hem öz güvenimizi kazanmış olacağız hem de ilk 2 için yeniden iddialı seviyeye yaklaşacağız” dedi.

Galibiyet hasretini geçtiğimiz hafta sonlandıran Gazişehir GFK, seri peşinde. Lige şampiyonluk hedefiyle başlayan fakat aldığı sonuçlarla taraftarı hayal kırıklığına uğratan kırmızı siyahlılar, bu hafta Altınordu ile karşılaşıyor.

GAZİŞEHİR SERİ PEŞİNDE

Aldığı kötü sonuçlar sonunda zirveden uzaklaşan temsilcimiz, şampiyonluk yolunda Altınordu maçını puan kaybı yaşanmadan geçirerek, çıkışa geçmenin hesaplarını yapıyor. Kırmızı siyahlılarda teknik direktör Mehmet Altıparmak, puan kayıplarını en asgari düzeye indirmeleri gerektiğini söyledi.

ALTINORDU’YU YENMEMİZ GEREKİYOR

Şampiyonluk hedefi için galibiyet serisine ihtiyacımız var” diyen Altıparmak, şunları kaydetti: “Hatayspor maçını kazanmak önemliydi ama bizim şampiyonluk hedefine ulaşmamız için galibiyet serisine ihtiyacımız var. O yüzden her maçımız final havasında olacak. Altınordu, örnek bir kulüp yapısına sahip. Bu da takımın iyi mücadele etmesini sağlıyor. Gerek oyun kalitesi gerekse de topladığı puan itibarıyla rakiplerimiz arasında bulunan Altınordu’yu yenmemiz gerekiyor. Bunu başardığımızda hem öz güvenimizi kazanmış olacağız hem de ilk 2 için yeniden iddialı seviyeye yaklaşacağız. İnşallah İzmir’den galibiyetle dönüp hedefe doğru ilerleyeceğiz.”

14 Şubat 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz