Altınordu hazırlıkları sürüyor

Spor Toto 1. Lig’de mücadele eden Gazişehir GFK, ligin 5. Haftasında kozlarını paylaşacağı Altınordu maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Altınordu hazırlıkları sürüyor

Spor Toto 1. Lig'in 5. haftasında Gazişehir GFK, Altınordu ile karşılaşacak. Geçtiğimiz günlerde karşılaşmanın hazırlıklarına başlayan kırmızı siyahlıların, önceki gün teknik direktör Yalçın Koşukavak yönetiminde saat 18:00'de başladığı antrenman yaklaşık 1 saat 35 dakika sürdü. Isınma ve koordinasyon çalışmalarıyla başlayan antrenmanın ana bölümünde ise çift kale maç yapıldı.

YÖNETİCİLER DE İZLEDİ

Gazişehir tesislerinde karşılaşmanın hazırlıklarını sürdüren kırmızı siyahlılar, haftayı 3 puanla kapatıp galibiyet serisi yakalamanın peşinde. Öte yandan önceki gün gerçekleştirilen antrenmanı, yöneticiler Murat Güneri ve Yusuf Demsoy da yerinde takip ederek, teknik direktö Koşukavak ile bilgi alışverişinde bulundular.

ÇOCUKLAR NEŞE KATTI

Antrenmanda Gazişehir’in küçük misafirleri de vardı. Takımın başarılı futbolcularından Mehmet Erdem Uğurlu'nun oğlu Siraç ile Prince Segbefia'nın oğlu Nolan Segbefia da katıldı. Minikler, babalarının ve diğer futbolcuların neşe kaynakları oldular.

12 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz