AKINCI ODA BAŞKANI TİRYAKİOĞLU MECLİS BAŞKANI

Gaziantep Ticaret Borsası’nda sürpriz. GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu yeni dönemde meclis başkan oluyor. GTB Yönetim Kurulu Başkanlığı’na ise Mehmet Akıncı’nın seçilmesi kesinlik kazandı.

AKINCI ODA BAŞKANI  TİRYAKİOĞLU MECLİS BAŞKANI

Gaziantep Sanayi Odası’nda yaşanan sürpriz, Ticaret Borsası’nda da yaşandı. GTB’de yeni dönemde Ahmet Tiryakioğlu, Meclis Başkanı olacak.

Geçen hafta yapılan seçimlerde sürprizler devam ediyor. Ticaret Odası’nda favori gösterilen başkan adaylarının grup engeline takılmasından sonra Sanayi Odası’ndan sürpriz geldi.

İki dönemdir GSO Başkanlığı’nı yürüten Adil Sani Konukoğlu, yeni dönemde GSO Meclis Başkanlığı’na seçildi. Konukoğlu’nun yerine ise yıllarca yardımcılığını yürüten Adnan Ünverdi GSO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilmişti.

GTB’DE AKINCI SÜRPRİZİ

Ticaret Borsası’nda geçen hafta yapılan seçimler sonunda Meclis Başkanı Selami Memiş koltuğunu kaybetmişti.

GTB’de sürpriz bununla kalmadı. GTB Yönetim Kurulu Başkanlığı’na yeniden seçilmesine kesin gözüyle bakılan Ahmet Tiryakioğlu, işlerine daha fazla zaman ayırmak istediğini belirterek, başkanlıktan feragat etti.

Ahmet Tiryakioğlu yeni dönemde GTB Meclis Başkanlığı görevini yürütecek. GTB Yönetim Kurulu Başkanlığı’na ise Akın Bulgur Ve Gıda Mad. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Sahibi Mehmet Akıncı’nın seçilmesi kesinlik kazandı.

9 Nisan 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz