AK Şahinbey’den çat kapı ziyaret

AK Parti Şahinbey İlçe teşkilatı Türkiye’de bir ilke imza attı.

AK Şahinbey’den çat kapı ziyaret

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve İlçe Başkanı Hasan Teke’nin de yer aldığı 3 ayrı 30 kişilik ekip, vatandaşların evlerine çat kapı ziyarette bulunarak, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

AK Parti Şahinbey İlçe teşkilatı bütün kademeleri ile görülmemiş bir etkinliğe imza attılar. İlçe genelinde birçok bölgede vatandaşlara çat kapı ziyaret gerçekleştiren ekipler, AK Parti hizmetlerini anlattı.

TEŞKİLATIN TÜM KADEMELERİ YER ALDI

AK Parti Şahinbey teşkilatı oluşturduğu 30 kişilik ekipler sahaya indi. 3 ayrı koldan teşkilatın ana kademesi, gençlik kolları, kadın kollarımız ve  meclis üyeleri vatandaşların evlerine sürpriz bir şekilde misafir oldu. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve İlçe Başkanı Hasan Teke de ziyarette yer aldı.

SORUNLARI YERİNDE DİNLEDİLER

Oluşturulan ekipler,  önceden bilgi vermeksizin önceden tespit ettiğimiz Çağdaş Mahallesi’nde vatandaşları evlerinde ziyaret etti. 1 gecede 115 ev ziyaret eden teşkilat, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettiler.

DOKUNULMADIK GÖNÜL KALMASIN İSTİYORUZ

Aynı zamanda vatandaşların sorunlarını da yerinde dinleyip, çözüm noktasında ellerinden geleni yapacaklarının sözünü verdiler. İlçe Başkanı Hasan teke, etkinlik hakkında şunları söyledi: “Her eve hediye olarak inancımızın simgesi Kuran-i Kerim, birlik ve beraberliğimiz ile bağımsızlığımızın simgesi Türk Bayrağı ile 100 gram kahve ikram ediyoruz.  Amacımız Cumhurbaşkanımızın arzusu doğrultusunda hükümetimizin ve belediyelerimizin hizmetlerini anlatarak çalmadık kapı, dokunulmadık gönül kalmasın istiyoruz.”

12 Şubat 2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz