Af Talebine Karşılık Bulan Kim Kardashian: Trump Beni Aradığında Çıplaktım

Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian, cezaevinde yatan bir büyükannenin affı için görüşme talebinin ardından, kendisini arayan Trump'la telefon görüşmesi sırasında çıplak olduğunu söyledi.

Af Talebine Karşılık Bulan Kim Kardashian: Trump Beni Aradığında Çıplaktım

Kim Kardashian, ömür boyu hapis cezası alan ve yıllardır cezaevinde yatan bir büyükannenin affı için Trump ile görüşme talep etmişti. Geçtiğimiz gün bir programa katılan Kardashian, Trump'ın kendisini aradığında bir fotoğraf çekimi için çıplak olduğunu açıkladı.

"ÇIPLAKTIM VE TELEFONUM ÇALDI"

Talebine hemen karşılık bulan dünyaca ünlü yıldız, ''Donald Trump beni aradığında Steven Klein'ın fotoğraf çekimindeydim. Eğer Steven Klein'ı tanıyorsanız nasıl fotoğraflar çektiğini bilirsiniz. Çıplaktım ve telefonum çaldı. Hemen üstüme bir şeyler alıp telefonu açtım'' dedi.

"DAHA GÜZEL ŞEYLERİN OLACAĞINDAN EMİNİM"

Görüşmenin detaylarına değinen 37 yaşındaki şov yıldızı ''Görüşmenin en başında ilk söylediğim şey 'İnanamıyorum gerçekten başkanın çalışma ofisindeyiz!' demek oldu. Başkan Trump ile görüşmemizden oldukça umutluyum. Başkan hakkında söyleyebileceğim kötü bir şey yok. Daha güzel şeylerin olacağından eminim'' dedi.

 
 
 
 
 
Kaynak : HABERLER 
 
2 Ağustos 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz