3 Nisan’da toplanacaklar

Gaziantep Futbol Kulübü’nde 26 Mart Perşembe günü olarak belirlenen toplanma tarihi 3 Nisan Cuma gününe kadar uzatıldı.

3 Nisan’da toplanacaklar

Başkan Mehmet Büyükekşi, futbolculara gönderdiği mesajda bireysel antrenmanların 3 Nisan’a kadar 11:00-17:00 saatleri arasında tesislerimizde yapabileceklerini iletti.

Gaziantep futbol Kulübü’nde spor müsabakalarına koronavirüs salgını sebebiyle verilen aradan dolayı daha önce bildirilen toplanma tarihi değişti. Kırmızı siyahlılar için 26 Mart Perşembe günü olarak belirlenen toplanma tarihi 3 Nisan Cuma gününe kadar uzatıldı.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, futbolcuların belirtilen bu süreç içerisinde antrenman eksikliği yaşamaması adına, teknik heyet tarafından programlar hazırlandığı oyuncuların evlerinde hazırlıklarını sürdürdüğü bildirildi. Bununla birlikte futbolcuların tesislerde her gün 11:00 ile 17:00 saatleri arasında bireysel antrenmanlar gerçekleştirebilecekleri bildirilen açıklamada, “İnsan sağlığının her şeyden önce geldiği bu günlerde, futbolcularımızın herhangi bir eksiklik yaşamaması adına kulüp bünyemizde bulunan fitness malzemeleri de oyuncularımızın talebi doğrultusunda evlerine gönderilmektedir” denildi.

BÜYÜKEKŞİ’DEN FUTBOLCULARA MESAJ

Aynı zamanda Kulüp Başkanı Sayın Mehmet Büyükekşi, futbolculara bir mesaj gönderdi. Büyükekşi mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Değerli Gaziantep Futbol Kulübü Ailesi

Kulübümüzün, ülkemizin ve dünyanın hassas bir dönemden geçtiği şu günlerde göstermiş olduğunuz sabır ve anlayışınızdan dolayı yönetim kurulumuz adına öncelikle sizlere teşekkür etmek istiyorum.

Sizlerin ve ailelerinizin sağlığı ve mutluluğu bizim için çok önemli. Kulüp olarak hem takımımızın hem de kulüp çalışanlarımızın covid 19 testlerini yaptırmak adına İl Sağlık Müdürlüğüne başvuruda bulunduk. Kulüp profesyonellerimiz sizlerin ve ailelerinizin ihtiyaçlarını karşılamak adına mesailerine devam etmekteler. Bu süreci hep birlikte en az zararla atlatacağımıza inancımız sonsuz.

Lig de verilen bu aranın bir tatil olmadığını sizlerin ve ailenizin sağlıklarını korumak adına izole süreci olduğunu bir kez daha hatırlatarak Kulüpler Birliğinde bugünkü görüşmeler neticesinde yönetim kurulu olarak aldığımız bazı kararları sizlerle paylaşmak istiyorum. 

İŞTE ALINAN KARARLAR

1-)  Yeni toplanma tarihimiz 3 Nisan Cuma günüdür.

2-) 3 Nisan Cuma gününe kadar olan süreçte bireysel antrenmanlarınızı münferit olarak 11:00-17:00 saatleri arasında tesislerimizde yapabilirsiniz.

3-) Hem sizin hem ailenizin hem de toplum sağlığı için yurt içi ve yurt dışı seyahat yasağımız devam etmektedir.

4-) Sizlerin ve ailenizin her türlü ihtiyaçları için Sportif Direktörümüz Fatih İbradı ve antrenörümüz Erdal Güneş'i rahatlıkla aramaya devam edebilirsiniz.

Son olarak; Hep birlikte, sabırla, dayanışma içerisinde bu hassas dönemi atlatacağız. En önemlisi sizlerin ve ailelerinizin sağlığı. Kendinizi koruyun, mümkün olduğunca evde kalın. Sizleri seviyoruz. "

26 Mart 2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz