Zorlu’dan tiyatro gösterisi

“Enerjimiz Çocuklar İçin” projesi kapsamında Karlar Ülkesi çocuk oyununu Gaziantepli öğrencilerle buluşturan Zorlu Enerji Grubu’nun tiyatro kulübü, “Saadet Hanım” oyununu Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda sahneledi.

Zorlu’dan tiyatro gösterisi

Zorlu Enerji Grubu, yatırım bölgelerinde ekonomik kalkınmanın yanı sıra toplumsal kalkınmayı da destekleyen sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Zorlu Enerji Grubu, “Enerjimiz Çocuklar İçin” projesi kapsamında 17-18 Mayıs tarihlerinde Zorlu Çocuk Tiyatrosu’nun Karlar Ülkesi oyununu Gaziantepli öğrencilerle buluştururken, Grup çalışanlarının oluşturduğu Tiyatro Kulübü’nün 17 Mayıs akşamı sahnelediği Saadet Hanım oyunuyla da Gaziantep’e tiyatro coşkusu yaşattı.

ŞAHİNBEYLİ ÖĞRENCİLER GÖSTERİDE YERİNİ ALDI

Zorlu Enerji Grubu’nun 2010 yılından bu yana yürüttüğü Enerjimiz Çocuklar İçin projesi öğrencileri yenilenebilir enerji kaynakları, sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği konularında bilinçlendirirken, çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini de sağlıyor. Tüm yıla yayılan okul ve sosyal aktiviteler ile çocuklara daha yoğun bir öğrenme süreci yaşatılan “Enerjimiz Çocuklar İçin” projesi kapsamında; Karlar Ülkesi oyunu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda sahnelendi. Oyuna, Şahinbey ilçesinden ilkokul öğrencileri katıldı. Profesyonel oyuncu ve dansçıların yer aldığı oyun, müzik ve dansı bir arada bulunduran kurgusuyla çocuklara sınırsız ve masalsı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Özlem Saraç’ın Hans Christian Andersen’in “Karlar Kraliçesi” masalından yola çıkarak yazdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği Karlar Ülkesi oyunu, çocukların geniş hayal dünyalarına hitap ediyor.

ZORLU ENERJİ GRUBU VE ZORLU HOLDİNG ÇALIŞANLARI ROL ALDI

Zorlu Enerji Grubu Tiyatro Kulübü’nün “Saadet Hanım” adlı yeni tiyatro oyunu Onat Kutlar Sahnesi’nde izleyicilerle buluştu. Zorlu Enerji Grubu ve Zorlu Holding çalışanları tarafından tek perde sahnelenen oyunu, bölge çalışanları, çalışanların aileleri, basın mensupları ve Gaziantepliler izledi.

18 Mayıs 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz