TEDAŞ hız kesmedi

Toroslar EDAŞ Gaziantep’te kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 2017 yılının nisan ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.

TEDAŞ hız kesmedi

Toroslar EDAŞ, Gaziantep’te sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, elektrik şebekelerinin yenilenmesi için bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürüyor. Daha aydınlık bir kent için 2017 yılının nisan ayında Merkez, Nizip ve İslahiye’de 1.456 aydınlatma armatürünün bakımını yapan Toroslar EDAŞ ekipleri, 34 panoyu da elden geçirdi. 14 kilometrelik alçak gerilim ve yüksek gerilim kablosunun bakımının yapıldığı kentte, Metropol, Nizip ve İslahiye ilçelerindeki 5 trafo ile 25 dağıtım merkezinin bakımı tamamlandı.

BAKIM VE YATIRIMLAR DEVAM EDECEK

Toroslar EDAŞ, Nisan 2017’de yeni yatırımlara da hız verdi. Gaziantep’te 15 kilometrelik yeni kablo döşeyen Toroslar EDAŞ ekipleri, kentte 56 yeni aydınlatma armatürünün montajını gerçekleştirdi. Ayrıca yeni 2 elektrik panosu ve 1 trafo montajı da tamamlandı. Toroslar EDAŞ’ın Gaziantep’teki bakım ve yatırım çalışmaları devam edecek.

18 Mayıs 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz