Son dakika: Boşanma aşamasındaki karısına dehşeti yaşattı!

Gaziantep'te bir kişi boşanma aşamasındaki eşini zorla bindirdiği arabada sopayla darbetti ardından bıçakla yaraladı. Tedavisinin ardından ailesi tarafından eve götürülen genç kadının, konuşamadığı öğrenildi.

Son dakika: Boşanma aşamasındaki karısına dehşeti yaşattı!

İddiaya göre, M.G. (26), bir yıldır boşanma davaları süren 3,5 yıllık  eşi Aylin Daşcı'yı (27), çalıştığı işyerinden çıktığı anda zorla kendi arabasına  bindirdi.
Aracın içindeki genç kadını önce sopayla darbeden, ardından bıçakla  vücudunun çeşitli yerlerinden yaralayan M.G, bayılan Aylin Daşcı'yı yol kenarına  bırakarak kaçtı.
Çevredekilerin yardımıyla Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve  Uygulama Hastanesine kaldırılan bir çocuk annesi Aylin Daşcı, hastanedeki  tedavisinin ardından ailesi tarafından evine götürüldü.

Bu arada Daşcı'nın aldığı darbeler nedeniyle şu an konuşamadığı  öğrenildi.
Daşcı'nın annesi Celile Daşcı, hastane çıkışında gazetecilere, kızının  uzun süredir eşiyle sorunlar yaşadığını ve bir yıldır da boşanma davalarının  sürdüğünü söyledi.
M.G'nin kötü alışkanlıkları bulunduğunu ve kızına sürekli şiddet  uyguladığını anlatan Daşcı, M.G'den şikayetçi olduklarını belirterek,  "Yetkililerden isteğimiz kızımı bu hale getiren kişiyi bir an önce bulmaları. Hak  ettiği cezayı çekmesini istiyoruz. Senelerdir bizim canımızı yakıyor. Maddi,  manevi bize vermediği zarar kalmadı. Çocuğunu görmeye geldiğinde de her zaman  bizi darbediyor." diye konuştu. 

5 Ekim 2018 (Milliyet)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz