SENSİZ 1 KİŞİ EKSİĞİZ!

Büyükşehir Gaziantep, cumartesi günü sahasında ağırlayacağı Giresunspor karşılaşmasıyla sezonun son ve en kritik maçına çıkıyor.

SENSİZ 1 KİŞİ EKSİĞİZ!

Alacağı puan veya puanlarla ligde kalacak olan mavi beyazlılarda kulüp başkanı Osman Toprak, tüm sporseverleri bu kritik maça davet etti. Toprak, “Ligde kalmak için birlik zamanı. Herkesi cumartesi günü stada bekliyoruz. Asla umudumuzu kaybetmedik çünkü mucizeler umudun içinde yaşar” dedi.

TFF 1. Lig'de 34 puanla 16. sırada bulunan Büyükşehir Gaziantepspor, son 90 dakikaya odaklandı. Ligde var olma savaşı veren Büyükşehir Gaziantepspor, cumartesi günü Kalyon Arena’da ağırlayacağı Giresunspor maçından çıkaracağı puanlarla ligde kalmak istiyor. Şu an 34 puanla 16 sırada yer alan mavi beyazlılar sezonun en kritik maçına çıkıyor. Mavi beyazlıların alacağı puan ya da puanlar takımın ligde kalmasını sağlayacak. Kritik maç öncesi Kulüp Başkanı Osman Toprak ve teknik Direktör Hüseyin Kalpar, zorlu karşılaşma öncesi tüm sporseverlere “Bu kurtuluş mücadelemizde Gaziantepliler yanımızda olsun” çağrısında bulundu.

SENSİZ BİR KİŞİ EKSİĞİZ!

Büyükşehir Gaziantepspor'un kulüp başkanı Osman Toprak, ligin son haftasında Giresunspor ile yapılacak maça tüm sporseverleri davet etti.  Toprak, teknik direktör Hüseyin Kalpar'ın gelişiyle takımın toparlanmaya başladığını ve ligde kalma adına avantajlı konuma geldiğini söyledi. Başkan Toprak, tüm sporseverleri zorlu maça davet ederek “Gün birlik zamanı, taraftarlarımıza çağrımız şu; sensiz bir kişi eksiğiz; o yüzden stattaki yerini al” dedi.

MUCİZELER UMUDUN İÇİNDE YAŞAR

Bu anlamda ligin son haftasında Giresunspor ile önemli bir maça çıkacaklarını anımsatan Toprak, "Ligde kalmak için birlik zamanı. Herkesi cumartesi günü stada bekliyoruz. Asla umudumuzu kaybetmedik çünkü mucizeler umudun içinde yaşar. Taraftarımıza çağrımız şu; sensiz bir kişi eksiğiz O yüzden stattaki yerini al” diye konuştu.

ÜCRETSİZ ULAŞIM

Hayati önem taşıyan Giresunspor maçından elde edilecek puan veya puanlar takımı ligde tutacak. Tüm Gaziantep kritik maça odaklanmış durumda. Büyükşehir Gaziantepspor yönetimi, zorlu maç öncesi Kamil Ocak Stadyumu önünden Cumartesi günü Kalyon Arena’ya araç kaldırılacağını duyurdu. Kulüp Başkanı Osman Toprak, ulaşımın ücretsiz olduğu belirterek, 20 Mayıs Cumartesi günü saat 18.30'da gerçekleştirilecek maç için kent merkezinden saat 15.00 itibarıyla servislerin kaldırılacağını kaydetti. Taraftarın maç sonunda mağdur olmamasını isteyen yönetim, dönüşte de tekrar araç kaldıracak.

SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ

Teknik direktör Hüseyin Kalpar, tüm şehre çağrıda bulunarak, "Kader maçımızı sahamızda Giresunspor ile oynayacağız. Bu takımı layık olduğu yerde bırakmak için çalışıyoruz. Gaziantepliler takımına sahip çıksın" diye konuştu. Giresunspor ile çok önemli bir maça çıkacaklarının altını çizen teknik adam Kalpar, "Ben takımıma güveniyorum ve inanıyorum. Bu inanca sahip olmasaydım bu göreve gelmezdim. İyi futbol oynuyor, sonuca yansıtamıyoruz. Artık sözün bittiği yere geldik. Kurtuluş mücadelesine çıkıyoruz. Giresun karşısında galip gelip ligde kalacağız" dedi.

TEK İSTEĞİM TAKIMA SAHİP ÇIKILMASI

Takımda morallerin yerinde olduğunun altını çizen Hüseyin Kaplar, "Önemli bir eksiğimiz yok. Benim tek isteğim Gazianteplilerin takımlarına sahip çıkması. Bu karşılaşma sonucu ya devam ya tamam niteliğinde olacak. Bu yüzden tribünlerin dolu olması, taraftarlarımızın takımlarına 90 dakika boyunca destek olması gerekiyor" şeklinde konuştu.

ASLANLAR GİBİ SAVAŞACAĞIZ

Taraftarlarında desteğiyle cumartesi günü oynayacakları maçtan galibiyetle ayrılacaklarına inandıklarını belirten Kalpar; “ Giresunspor iyi bir takım. Onlarda play-off umutlarını son haftada kazanarak devam ettirmek istiyor. Zor bir maç olacak. Ancak bizimde kaybetmeye tahammülümüz yok. İyi olanın kazanacağı bir karşılaşmanın yanı sıra şans faktörünün de yanımızda olmasını umut ediyorum. Sahaya çıkıp aslanlar gibi savaşacağız ve kazanacağız” dedi.

18 Mayıs 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz