Rozet taktılar

SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi yeni akademik kadrosu göreve başladı. 2017-2018 akademik yılında kadroya katılan akademisyenler rozet taktı, öğrencilerle bir araya geldi.

Rozet taktılar

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Toplantı Salonu’nda düzenlenen törende, tıp fakültesinde bu akademik dönemde göreve başlayan akademisyenlerin kısa özgeçmişleri okunarak, üniversite rozetleri takıldı. SANKO Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Güner Dağlı, törende yaptığı konuşmada, “Üniversite olarak kurulduğumuz günden bu yana hep daha iyiye ulaşma hedefiyle hareket ediyoruz. Güçlü akademik kadromuza, bu yıl yine alanında başarılı yeni isimlerin katılmış olmasından gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

ELİNİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞINIZA İNANCIM SONSUZ

Prof. Dr. Dağlı, öğrencilere hitaben “Sizler için en iyiyi yapmayı hedefledik ve bu hedef doğrultusunda da yol alıyoruz. Sizlerin de bu yönetim anlayışı ve akademik kadroyla elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza inancım sonsuz” ifadelerini kullandı. Tıp Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Salih Murat Akkın ise “Başlangıçtan bu yana hızlanan bir ivmeyle artan öğretim kadromuzun yanı sıra, bu akademik yılda katılan hocalarımız bizlere güç verdiler. Birlikte nice başarılar kazanmayı diliyoruz” diye konuştu.

 ROZETLER TAKILDI

Konuşmalarının ardından SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesinde göreve başlayan Prof. Dr. Kemal Bakır, Prof. Dr. Göktürk Maralcan, Doç. Dr. Meral Uyar, Doç. Dr. Gökhan Gökaslan, Doç. Dr. Erkan Kaya, Yrd. Doç. Dr. Pınar Günel Karadeniz ve Yrd. Doç. Dr. Hadiye Demirbakan’a SANKO Üniversitesi rozetleri takıldı. Törene Mütevelli Heyet Üyesi Prof. Dr. Metin Bayram ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Türkan Pasinlioğlu da katıldı. Bu arada, SANKO Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesinde göreve başlayan Öğretim Görevlileri Nezihe Otay Lüle, Hatice Adıgüzel, Emine Baş ve Meryem Kılıç’a da üniversite rozetleri takıldı.

 

5 Ekim 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz