Rehavet uyarısı

Ligde iyi bir seri yakalayarak üst üste galibiyetler alan Gazişehir GFK, hafta sonu oynayacaklar Adanaspor maçının hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

Rehavet uyarısı

Kırmızı-Siyahlı temsilcimiz kritik maçın hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla sürdürürken, Teknik Direktör Erkan Sözeri anterman öncesi oyuncuları ile bir toplantı yaptı.

Teknik Direktör Erkan Sözeri, antreman öncesi oyuncularına yaptığı konuşmada oyuncularına rehavete kapılmamaları konusunda uyarılarda bulundu. Antrenmanda oyuncularına sık sık uyarılarda bulunduğu gözlenen Sözeri toplantıda, “Arkadaşlar iyi bir seri yakaladık. Bu çıkışımızı devam ettirmemeiz lazım. Hedefe doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Sizlerden kesinlikle ve kesinlikle rehavete kapılmamanızı istiyorum. Tamam iyi bir seri yakaladık ama hedefe giden yolda rehavete kapılmamak çok önemli. O yüzden dikkatli olmanızı ve işinizin gereği ne ise onu yapmanızı istiyorum” dedi. 

Yaklaşık 1 saat 15 dakika süren antrenman Isınma ve 5'e 2 pas çalışmalarıyla başladı. Antrenmanın ana bölümünde ise çift kale maç yapıldı. Temsilcimiz bu kritik maçın hazırlıklarına bugün yapacağı taktik antrenman ile devam edecek.

9 Şubat 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz