Özkeçeci’den adaylık açıklaması

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’den adaylık için flaş açıklama.

Özkeçeci’den adaylık açıklaması

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’den adaylık için flaş açıklama. Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci yapılacak olan il kongresinde yeniden aday olacağını açıkladı. Özkeçeci, “İl Kongresi ne zaman yapılacak bilmiyorum. Yapılacak olan kongrede yeniden il başkanlığı için adayım. Adaylığım konusunda  şu an için söyleyeceklerim bundan ibarettir” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, İl Binasında son günlerde medyada yer alan bazı haberlerle ilgili basın toplantısı düzenledi. Özkeçeci, bazı kesimlerin Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i yıpratmak için kampanya başlattığını buna Ak Parti İl Teşkilatı olarak dur diyeceklerini söyledi.

Özkeçeci, 6 ilçede kongrelerini tamamladıklarını Yavuzeli ilçesi içinden Genel merkez tarafından Mehmet Ali Polat’ın atandığını söyledi. Özkeçeci, “Şehitkamil ve Şahinbey ilçe başkanlarımız görevinin başında ama yapılacak olan kongrelerde aday olmama kararı aldılar. Ben de yapılacak olan il kongresinde yeniden aday olacağım. Bunu genel merkeze bildirdim” dedi.

 

10 Ekim 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz