MHP'de Taşdoğan yeniden aday

MHP'de Taşdoğan yeniden aday

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, 21 Mayıs'ta yapılacak il kongresinde aday olduğunu açıkladı.
İl binasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Muhittin Taşdoğan, Gaziantep'te ilçe kongrelerinin bittiğini belirterek, il kongresinin 21 Mayıs'ta yapılacağını kaydetti. Taşdoğan, 3 yıldan beri yürüttüğü il başkanlığı görevini bir dönem daha yürütmek istediğini kaydetti. Taşdoğan, şunları söyledi:
"MHP 41 ilin kongresini, 21 Mayıs’ta aynı gün, aynı saat ve aynı anda yapma kararı almıştır. Bu karar ile MHP kadrolarının ne kadar diri, dinamik , dava şuuru ile donatılmış, inançlı, imanlı olduklarını göstereceğiz. Maalesef; ülkemiz uzun süredir bilgiyle değil, algıyla yönetilmektedir.  Ülkemize kast eden, bekamızı tehdit eden; iç ve dış alçaklar Türkiye’yi bölüp parçalayıp yok edebilmenin yolunun, MHP’yi bölüp parçalayıp yok etmekten geçtiğini görmüşlerdir. 3 yıldan bu yana görevimizi teşkilat edebimize yakışır biçimde yürütme gayreti içerisinde olduk. Çalışmalarımızı daha iyi şekilde devam ettirebilmek için yeniden adayım ve 21 Mayıs'ta Onat Kutlar Salonu'nda yapılacak olan kongremize tüm delegelerimizi ve partililerimizi davet ediyorum."

10 Mayıs 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz