LİGE DÖNDÜLER

Ligde ve Avrupa’da bu sezon istediği basketbolu sergileyemeyen Gaziantep Basketbol, Avrupa defterini kapattı. Temsilcimiz FIBA Şampiyonlar Ligi’nde son maçında Fransız temsilcisi Elan Chalon’a mağlup olunca tüm konsantrasyonunu lige çevirdi.

LİGE DÖNDÜLER

Kırmızı-Siyahlı temsilcimizde morallerin bozuk olduğu öğrenilirken, hafta sonu oynanacak olan Fenerbahçe Doğuş maçının hazırlıklarına da başlandı.

Ligde ve Avrupa’da zor günler geçiren Gaziantep Basketbol, istediği basketbolu bir türlü ortaya koyamıyor. Stefanos Dedas’tan boşalan koltuğa Nenad Markovic’i getiren KIrmızı-Siyahlı temsilcimiz, Bosnalı hocadan da istediği verimi alamadı. Son olarak ligde Pınar Karşıyaka’ya, FIBA Şampiyonlar Ligi’nde de Elan Chalon’a mağlup olan temsilcimiz Avrupa defterini kapatırken tüm konsantrasyonunu lige verdi. Koç Markovic önderliğinde hafta sonu oynayacakları Fenerbahçe Doğuş maçının hazırlıklarına ara vermeden başlayan temsilcimizde morallerin bozuk olduğu öğrenildi. 

Avrupa defterini kapatan ve tüm konsantrasyonunu lige veren temsilcimizi bir birinden zorlu maçlar bekliyor. Ligde kalabilme adına zorlu karşılaşmalara çıkacak olan temsicimiz ilk sınafını bu hafta Fenerbahçe Doğuş’a karşı verecek. Ligde oynadığı son 5 karşılaşmayı da kaybeden Gaziantep Basketbol, 3 galibiyet 14 mağlubiyetle ligde son sırada yer alıyor.

9 Şubat 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz