Koşukavak istifa mı ediyor?

Gazişehir’in Osmanlıspor karşısında 3-2’lik mağlubiyetin ardından açıklamalarda Gazişehir teknik direktörü Yalçın Koşukavak, taraftarın istifa tezahüratlarında haklı olduğunu söyledi.

Koşukavak istifa mı ediyor?

Gazişehir Gaziantep sahasında Osmanlıspor'a 3-2 mağlup oldu. Maçın ardından iki teknik direktör açıklamalarda bulundu.

Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, açıklamasında istifa sinyali verdi. “Taraftar istifa tezahüratında haklıdır” diyen Koşukavak, şunları kaydetti: “İç sahada ikinci mağlubiyetimizi aldık. Skor üretemiyoruz. Bugün savunma hatasından gol yedik. Basit goller yerseniz iç sahada 2 gol atsak da kurtarmaz. Ben asla futbol felsefemden vazgeçmem. Modern futbolu seviyorum. Rakibimiz kontra atak futbolu oynadı. Başkanla konuşurum sonra beraber karar veririz başkanın takdirine kalmıştır. Taraftarın istifa tezahüratında haklıdır. Ben de üstüme düşeni yapacak kadar erdemliyim.”

Osmanlıspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay ise her geçen gün dirençlerinin arttığını belirterek, "Bu maçta Favori Gazişehir Gaziantep'ti. Ama uzun süreden beri yükselen bir fiziksel değerimiz var oyunu ikinci bölgede kabul ettik. Kora kor mücadeleye direnç gösterdik. Sonuçta 3 puanı biz aldık. Yolumuza devam edeceğiz" dedi.

2 Ekim 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz