Itandje Bayern ile görüşüyor

Geçtiğimiz sezon Gaziantepspor’da da forma giyen Kaleci Charles Itandje’nin Bayern Münih ile görüştüğü öne sürüldü. Alman devi Bayern Münih'in Manuel Neuer'in sakatlığı nedeniyle bonservisi elinde olan Charles Itandje ile kısa süreli bir sözleşm

Itandje Bayern ile görüşüyor

Manuel Neuer'in sakatlığı sonrası genç kaleci Sven Ulreich'in güven vermemesi nedeniyle Bayern Münih, daha önce emekliliğini açıklayan 36 yaşındaki Tom Starke'ı yeniden kadroya çağırmıştı. Neuer'in sakatlığı beklenenden kısa sürse de, Alman eldiven tam iyileşti derken bu kez sol ayağından sakatlandı ve sezonun ilk yarısını kapattı.

ADANASPOR'DAN AYRILDIKTAN SONRA SERBEST KALDI

Bu gelişmenin ardından kaleci arayışlarına giren Bavyera ekibi, Adanaspor'dan ayrıldıktan sonra serbest statüde bulunan Charles Itandje ile temas kurdu. Bayern Münih'İn Itandje ile kısa süreli sözleşme imzalayarak mevcut iki kalecisine alternatif oluşturacağı ifade ediliyor.

3 TAKIM DA KÜME DÜŞTÜ

Türkiye’de uzun yıllar kalecilik yapan Itandje geçtiğimiz sezon Gaziantepspor’da da oynadı. Itandje ile geçtiğimiz sezon bir hayli ilginç bir istatistik ortaya çıkmıştı. Itandje’ın geçen sezon formalarını giydiği Adanaspor, Gaziantepspor ve Çaykur Rizespor küme düşmüştü.

10 Ekim 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz