Hayaller gerçek oluyor...

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden İslahiyeli gençlere spor tesisi müjdesi. Müdürlük İslahiye Gençlik Merkezi’nin temelini atarak 2018 yılında faaliyete açmayı planlıyor. İl Müdürü Ökkeş Demir, her ilçeye bir gençlik merkezi yapmayı

Hayaller gerçek oluyor...

Bünyesindeki Gençlik Merkezi sayısını her geçen gün arttıran Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, bünyesine bir gençlik merkezi daha katıyor. Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İslahiye Gençlik Merkezi’nin temelini atarak dev bir projeye daha imza attı.

2018’DE FAALİYETTE

Spor Genel Müdürlüğü İhale Şube Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılan yeni Gençlik Merkezi’nin yapımı son hızla devam ediyor. Ağustos ayında temeli atılarak başlanan çalışmalarda büyük mesafe kat edildi. 3 Milyon 694 Bin TL’ye mal olacak olan yeni tesisin 2018 yılında faaliyete geçeceği öğrenildi.

GENÇLERİN HAYALLERİ GERÇEK OLUYOR

Göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalarla herkesin takdirini kazanan Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, “İslahiye’ye böyle bir gençlik merkezi kazandırdığımız için çok mutluyuz. Gençlerin; sosyal, kültürel ve sportif bakımdan kendilerini geliştirebilmeleri ve kendilerini evde hissetmelerini sağlayacak yeni bir Gençlik Merkezine ihtiyacımız vardı. Gençlerimizle her konuştuğumuzda kendilerinin rahatça hareket edebileceği, istedikleri kursları alabilecekleri ve kültürel açıdan kendilerini geliştireceği faaliyetlerin eksikliğinden bahsediyorlardı. Artık Gençlerin Hayalleri gerçek oluyor” dedi.

10 Ekim 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz