Gündem FETÖ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ü ziyaret ederek, FETÖ davaları ve gündemdeki tartışma konularını değerlendirdi.

Gündem FETÖ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile bir araya geldi. Tayyar, ziyaretinde ilk olarak Adalet Bakanı Gül’e yeni görevinde başarı ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Gündeme ilişkin konuların ele alındığı görüşmede Gaziantep siyasetinin iki önemli ismi Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Milletvekili Şamil Tayyar, FETÖ operasyonları ve davaları hakkında konuştular.

FETÖ DAVALARINI KONUŞTULAR

Bakan Gül ve Şamil Tayyar’ın görüşmesinde bir diğer konu ise FETÖ davaları oldu. 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından FETÖ ile mücadelede etkin rol oynayan Gaziantepli Bakan Gül ve Milletvekili Tayyar, görüşmede FETÖ davalarına ilişkin değerlendirmelerde de bulundular.

TAYYAR SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile görüşmesinin fotoğrafını da sosyal medya hesabından paylaştı. Tayyar, paylaşımında “Sevgili hemşerim, değerli bakanımız @abdulhamitgul ile FETÖ davaları ve gündemdeki tartışma konularını değerlendirdik. Rabbim korusun.” ifadelerine yer verdi.

 

2 Ağustos 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz