GTO’dan Almanya ve Dubai çıkarması

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Almanya’nın Köln kentinde gerçekleştirilecek “2017 Anuga Uluslararası Gıda Fuarı” ile Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai Emirliğinde gerçekleştirilecek “The BIG 5 Dubai Uluslarası Yapı ve İnşaat Fuarına” Oda üyelerine ...

GTO’dan Almanya ve Dubai çıkarması

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Almanya’nın Köln kentinde gerçekleştirilecek “2017 Anuga Uluslararası Gıda Fuarı” ile Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai Emirliğinde gerçekleştirilecek “The BIG 5 Dubai Uluslarası Yapı ve İnşaat Fuarına” Oda üyelerine yönelik ziyaret ve iş gezisi organizasyonu düzenliyor.

GTO’dan iş gezilerine ilişkin yapılan açıklamada, Fuarların gıda ve inşaat sektörlerinde dünyanın en önemli organizasyonları olduğu belirtilerek şu bilgilere yer verildi: İki yılda bir Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen ANUGA GIDA Fuarı, bu yıl 7-11 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Ortadoğu’nun en büyük Yapı ve İnşaat fuarı olan THE BIG 5 DUBAİ ULUSLARARASI YAPI VE İNŞAAT” Fuarı ise 25-30 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Oda olarak sözkonusu sektörlerde faaliyet gösteren üyelerimizin katılımı için her iki Fuara KOSGEB destekli ziyaret ve inceleme gezisi düzenliyoruz.

 3 BİN TL’Yİ KOSGEB KARŞILAYACAK

Üyelerimizin sektörlerindeki yenilikleri yerinde takip etmeleri ve Gaziantep’in tanıtımı açısından büyük önem arz eden “ANUGA Gıda ve THE BIG 5 DUBAİ ULUSLARARASI YAPI VE İNŞAAT Fuarı”na katılmak isteyen sektör firmaları, KOSGEB Yurt Dışı Gezisi Desteğinden yararlanabilecekler. KOSGEB onayı alan katılımcı firmaların konaklama, ulaşım ve fuara girişi ücretlerinin toplam 3 bin TL'lik kısmı KOSGEB tarafından karşılanacak. Fuar Ziyareti ve İş Gezisi programına katılmak isteyen firmalar için kontenjan sınırı olduğu için katılım başvuru önceliğine göre belirlenecektir. Programa katılmak ve bilgi almak isteyen üyelerin web sitemizden “www.gto.org.tr” ve 0342 220 30 30 (Dahili: 302-325) nolu telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirler.”

10 Ağustos 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz