Galibiyete odaklandılar

Gazişehir GFK cumartesi günü sahasında ağırlayacağı Akın Çorap Giresunspor maçının hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Kırmızı siyahlılar teknik direktör Erkan Sözeri yönetiminde hazırlıklarını sürdürürken bu maçtan galibiyetle ayrılmanın peşinde.

Galibiyete odaklandılar

TFF 1. Lig’in 8. Haftasında Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, cumartesi günü kendi sahasında Akın Çorap Giresunspor’u konuk edecek. Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı iyi değerlendiren kırmızı siyahlılar, hazırlıklarını sürdürmeye deva ediyor.

ŞUT ÇALIŞTILAR

Önceki gün, teknik direktör Erkan Sözeri yönetiminde saat 11:00'de start alan çalışma, yaklaşık 1 saat 40 dakika sürdü. Isınma ve açma-germe hareketleriyle başlayan antrenmanın ana bölümünde ise şut ve orta ağırlıklı çalışmalar yapıldı. Temsilcimiz böylelikle günün çalışmalarını tamamlarken, karşılaşmanın hazırlıklarını dün de sürdürdü.

SÖZERİ GALİBİYETE ODAKLANDI

Akın Çorap Giresunspor maçı teknik direktör Sözeri için ayrı bir önem arz ediyor. Deneyimli teknik adam bu karşılaşmayla Gazişehir’in başında ilk maçına çıkmış olacak. Maç öncesinde ve lige verilen arada sık sık oyuncularıyla kısa toplantılar yapan Sözeri bu maçtan galibiyetle ayrılmak istiyor. Sözeri galibiyete odaklanış durumda.

YÜZLER GÜLÜYOR

Ayrıca bu sezon istediği sonuçları bir türlü alamayan kırmızı siyahlılarda Sözeri’nin gelişiyle de moraller yerinde. Antrenmanlarda keyifli oldukları görülen futbolcular, Giresunspor maçıyla çıkış yakalamak istiyor.

12 Ekim 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz