BÜYÜKŞEHİR SİL BAŞTAN

Büyükşehir Gaziantepspor’da Adil Konukoğlu yarın yapılacak kongrenin ardından resmen mavi-beyazlılarda başkanlık koltuğuna oturacak. Konukoğlu henüz başkanlık koltuğuna oturmadan çalışmalara başladı. Konukoğlu’nun Gaski tesislerini modern bir tesise çevir

BÜYÜKŞEHİR SİL BAŞTAN

Büyükşehir Gaziantepspor’da beklenen kongre yarın yapılacak. Kongrede Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Sani Konukoğlu, tek aday olarak girecek. Konukoğlu’nun başkanlık koltuğuna oturmasıyla kulüpte köklü değişiklikler yapılması bekleniyor. Kent genelinde ayrıca, Konukoğlu’nun takımın başına geçecek olmasının da mutluluğu yaşanıyor. Yarın yapılacak kongrenin ardından başkanlık koltuğuna oturacak olan Konukoğlu, kulüpte çalışmalara şimdiden başladı.


TESİSLERDE SİL BAŞTAN YENİLİK


Büyükşehir Gaziantepspor’da yarın yapılacak kongreyle köklü değişiklikler yapılacak. Başkanlık koltuğuna kongrenin ardından oturacak olan Adil Sani Konukoğlu, çalışmalara şimdiden başladı. Konukoğlu’nun talimatıyla Gaski Tesisleri’nde yenileme çalışmalarına başlandı. 10 yıldan bu yana PTT 1. Lig’de mücadele eden mavi beyazlılar yeni sezona kadar modern tesislerine kavuşacak.


KULÜP ADI VE RENKLERİ DEĞİŞİYOR


Öte yandan Büyükşehir Gaziantepspor’un ismi ve renleri de değişiyor. Mevcut renkleri mavi-beyaz olan Büyükşehir Gaziantepspor’un yeni rengi kırmızı siyah beyaz olacak. Takımın yeni adının ise Gaziantep Futbol Kulübü olacağı öğrenildi.


YÖNETİMDE SÜRPRİZ İSİMLER YER ALACAK


İddialı bir yönetim listesi hazırladığı öğrenilen başkan adayı Adil Konukoğlu’nun, şehrin çeşitli STK Başkanlarını da yönetimine aldığı ifade ediliyor.

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, Gaziantep İhracatçılar Birliği Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan Çeliktürk gibi isimleri yönetimine dahil eden Konukoğlu’nun listesinde sürpriz isimlerinde yer aldığı öğrenildi.

13 Haziran 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz