Biletler satışta

Gazişehir’in, TFF 1. Lig'in 20. haftasında kendi sahasında oynayacağı Boluspor maçı biletleri satışa sunuldu.

Biletler satışta

3 Şubat Cumartesi günü saat 15:30'da Gaziantep Kalyon Stadyumu'nda oynanacak olan müsabakanın biletleri passolig satış noktaları ve www.passolig.com.tr adresinden satışa sunuldu.

ÖĞRENCİLERE 2 TL

Bu zorlu müsabakada, Gazişehir taraftarlarını da tribünlere beklerken karşılaşmayı izlemek isteyen öğrenciler 2 TL karşılığında passolig kartlarına bilet dolumu gerçekleştirebilecek. Öğrenciler, öğrenci kartlarını Kalyon Stadyumu'nda bulunan gişelere göstererek 2 TL karşılığında maçı izleme imkanı bulacaklar.

ÜCRETSİZ ULAŞIM KOLAYLIĞI

Gazişehir’e ait Kale Arkası tribünde kombinesi olan taraftarlar ise bu müsabakada maraton tribününe giriş yapabilecekler. Ayrıca stadyuma ulaşım sıkıntısının önüne geçilmesi adına, Cumartesi günü saat 13:00'den itibaren Gaziantep İstasyon Meydanı'ndan stadyuma ücretsiz gidiş-dönüş hizmeti verilecek.

TARAFTARLARA DESTEK ÇAĞRISI

Gazişehir’den yapılan açıklamada taraftarlara destek çağrısı yapıldı. Zorlu mücadelede taraftarların desteğini arkasında hissetmek istediklerini belirtti. Açıklamada “ Tüm taraftarlarımızı takımımıza desteğe çağırıyoruz” denildi.

Bilet fiyatları şöyle;

Maraton Alt Öğrenci Tribünü: 2 TL

Maraton Tribün: 10 TL

VIP Tribün: 20 TL

Misafir Tribün: 10 TL

2 Şubat 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz