Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Brezilya'ya Pilot Takım Kurmak İçin Gitmiş.....

Trabzonspor maçı öncesinde Brezilya'ya giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Brezilya'da pilot takım kurmayı düşünüyor.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Brezilya'ya Pilot Takım Kurmak İçin Gitmiş.....

Beşiktaş'ın,  Trabzonspor ile oynadığı maç öncesinde  Brezilya'ya giden başkan  Fikret Orman ile yönetici  Metin Albayrak'ın bu ülkeye gitmelerinin nedeni belli oldu.

Brezilya'ya transfer görüşmeleri yapmak için gittiği düşünülen ikilinin, yeni bir projeyi başlatmak üzere oldukları öğrenildi.

BREZİLYA'DA PİLOT TAKIM KURULMASI DÜŞÜNÜLÜYOR

Güney  Amerika'da kulüp almayı ya da pilot takım kurmayı planlayan  Beşiktaş'ta bu kapsamda görüşmeler yapan Orman ve Albayrak'ın ayrıca 1 haftadır genç yetenekleri de takip ettiği belirtildi.

Kulüp satın almayı ikinci planda tutan ve pilot takım projesine daha sıcak bakan Siyah-Beyazlılar'ın oradaki kulüplerle yapılacak işbirliğinden doğacak yeni yıldızları takıma kazandırmayı hedefliyor.

"HEM BİZ HEM ONLAR KAZANACAK"

Brezilya yolculuğu öncesinde bu konuyla ilgili yöneticilerle bir toplantı yapan ve projenin kapsamı ile ilgili bilgilendirmede bulunan başkan Orman şu ifadeleri kullandı: "Yeni Talisca'lar ve  Babel'ler bulmalıyız. Bunun için de özellikle  Brezilyaçok önemli. Bu anlaşma ile hem biz hem onlar kazanacak. Bulunacak yetenekli isimler, bizde oynayacak ileride satıştan iki tarafta büyük kazanç elde edecek."

 

10 Ekim 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz